اخرین اخبار
اتوسکوپ چیست به همراه متن اصلی

اتوسکوپ چیست به همراه متن اصلی

 

قبل از اینکه این مطلب رو بخونید باید این نکته رو یادآوری کنم که این سری از مطالبی که در سایت و انجمن ارسال میشه کاملا اختصاصی هستند و بنده و همکارام برای سایت اصلی شرکتمون آماده می کنیم.لذا خواهشمند است از کپی این مطالب خودداری کنید.چند پرسنل وقت خودشون رو برای آماده سازی این مطالب به چند زبان صرف می کنند که من اینجا دو زبان رو برای استفاده ی شما عزیزان قرار دادم.خوش حال میشیم به سایت اصلی این مطالب هم سری بزنید
http://medical-halfco.com/

 

نام وسیله‌ای پزشکی است که برای معاینه هر چه دقیق تر داخل گوش از آن استفاده می شود. این وسیله در تشخیص بیماری های مربوط به شنوایی مناسب است که تمامی اجزا گوش (خارجی و میانی) را مورد معاینه قرار می دهد.

اتوسکوپ از دو قسمت سر و دسته تشکیل شده ، که در قسمت سر،‌ یک منبع الکتریکی تولید نور و یک عدسی با قدرت بزرگ‌نمایی کم است. برای ورود راحت به داخل مجرای گوش در قسمت سر دستگاه یک اسپکولوم پلاستیکی است.

 

 

 

Otoscope

It is a medical instrument for observing inside of the ears. This tool is in aim of screening some diseases in periodic examination or researching hearing system problems. Otoscope both can examine external ear and middle ear space.

It is made of one head and one handle .The head includes an electric source and one low magnification lens.

At the end of the Otoscope, in purpose of junction for entering to ear canal

 there is a plastic speculum.

 

 

source:http://medical-halfco.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

درباره‌ی مدیر سایت

mohsenfakoory@gmail.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

برو بالا