اخرین اخبار
ششمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو درحال برگزاری

ششمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو درحال برگزاری

[تصویر:  filereader.php?p1=main_4ff8dd1ba8755e8da...p;amp;p4=1]

 

ششمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ساعت ۹ صبح روز شنبه، ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۲ با حضور ۱۷۱ شرکت و نهاد دولتی در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. در نمایشگاه امسال ۷ شرکت در حوزه بهداشت و سلامت، ۹ شرکت در حوزه خدمات فناوری، ۱۱ شرکت در حوزه ‏ساختمان، ۵ شرکت در حوزه کشاورزی، ۲۹ شرکت در حوزه تجهیزات، ۴ شرکت در حوزه نساجی، ۱۰ شرکت در حوزه ‏مواد، ۳ شرکت در حوزه خودرو و ۵ شرکت مربوط به دیگر حوزه‌ها فعالیت خواهند کرد.‏ همچنین در این نمایشگاه ۲۱ دانشگاه و پژوهشگاه، ۵ نهاد بین المللی، ۷ پارک علم و فناوری و مرکز رشد، ۲۳ نهاد ‏ترویجی، ۹ نشریه و ۱۲ آزمایشگاه تخصصی مربوط به حوزه نانو حضور دارند. ‏برای کسب اطلاعات بیشتر خبر «نشست خبری ششمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو» را بخوانید.
 

حضور هیات صنعتی کره جنوبی در ششمین نمایشگاه فناوری نانو

تجربیات صادرکنندگان تجهیزات پزشکی راهگشای شرکت‌های نانویی

شرح:
دبیر اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران، در کنفرانسش ابتدا به نحوه شکل گیری و روند فعالیت‌های این اتحادیه اشاره کرد و گفت: «در حال حاضر ما به ۶۴ کشور دنیا تجهیزات پزشکی صادر می‌کنیم. خط تولید برخی از محصولاتمان در کشور بلاروس است. بخشی از محصولاتمان با نام کشورهای اروپایی بسته بندی و صادر می‌شوند. بخشی دیگر هم از طریق نمایندگان انحصاری ما در کشورهای مختلف به فروش می‌رسند».

مدیر عامل شرکت الکترونیک برتر، با تاکید بر لزوم تشکیل یک تشکل مشابه با عضویت شرکت‌های تولیدکننده در صنایع نانویی،  به لزوم شرکت در نمایشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی برای شرکت‌های نانویی اشاره کرد و گفت: «ما هر سال در نمایشگاه عرب هلث که ۷۵ هزار بازدیدکننده دارد و نمایشگاه ایران هلث با ۱۴ هزار بازدیدکننده شرکت می‌کنیم و با مشتریان و شرکت‌های هم صنف تعاملات خوبی انجام می‌دهیم. یادتان باشد که ارتباط با مشتریان و همکاران را به سرعت بعد از پایان نمایشگاه آغاز کنید. اگر مدت زیادی بگذرد، آنها شما را از یاد خواهند برد».

پنل «بازاریابی محصولات نانو» بعد از ظهر پنجشنبه ۱۱ مهرماه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸ در سالن عطار همزمان با پنل «ارزشیابی شرکت‌های نوپای نانو» در سالن فیض مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
 

 


 

*ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی جشنواره فناوری نانو

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

درباره‌ی mahdy salimi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

برو بالا