اخرین اخبار

بایگانی دسته بندی ها : مهندسی کامپیوتر(ای تی,نرم افزار,سخت افزار)

اشتراک به خبردهی

مقاله DMZ (رشته کامپیوتر)

مقاله DMZ (رشته كامپيوتر)

DMZ(رشته کامپیوتر) در امنیت کامپیوتر، منطقه غیرنظامی (خشن)، یک زیرشبکه فیزیکی یا منطقی است کهدر برگیرنده وارائه دهنده خدمات خارجی یک سازمان به یک شبکه بزرگتر و غیرمطمئن نظیر اینترنت است. «منطقه غیرنظامی بعد از استفاده آن در جنگ رواج یافت و امروزه خلاصه آن یعنی DMZ را می بینیم کهبه آن منطقه سرحد و یا شبکه پیرامونی نیز می گویند». هدف DMZ اضافه ... بیشتر بخوانید »

مقاله پیاده سازی PSO درمحیط های پیوسته و گسسته

مقاله پياده سازي PSO درمحيط هاي پيوسته و گسسته

در این مقاله موارد زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت : ۱٫پیاده سازی PSO درمحیط های پیوسته و پویا  Full Model  (a Social Only Model  (b ۲٫پیاده سازی PSO درمحیط های گسسته و پویا Full Model  (a Social Only Model  (b ۳٫پیاده سازی PSO درمحیط های پیوسته و پویا همراه با localmaxima  زیاد   فایل‌(های) پیوست شده لینک دانلود : pso.ppt حجم فایل : ۱٫۳۳ MB نوع فایل :  بیشتر بخوانید »

مقاله شبکه و مونتاژ

مقاله شبکه و مونتاژ

شبکه کامپیوتری چیست؟ اساسا یک شبکه کامپیوتری شامل دو یا بیش از دو کامپیوتر وابزارهای جانبی مثل چاپگرها، اسکنرها ومانند اینها هستند که بطور مستقیم بمنظور استفاده مشترک از سخت افزار ونرم افزار، منابع اطلاعاتی ابزارهای متصل ایجاده شده است توجه داشته باشید که به تمامی تجهیزات سخت افزاری ونرم افزاری موجود در شبکه منبع۱(Source) گویند. …در این مقاله به ... بیشتر بخوانید »

مقاله پروتکل کنترل انتقال و اینترنت

مقاله پروتکل کنترل انتقال و اینترنت

مقاله پروتکل کنترل انتقال و اینترنت مقاله پروتکل کنترل انتقال و اینترنت مطالبی که به صورت اجمالی در این مقاله خواهید خواند: – پروتکل آنترل انتقال و اینترنت چیست ؟ – تکامل اینترنت و پروتکل آنترل انتقال – تکامل اینترنت – مدیریت اینترنت – اسامی دامنه های اینترنتی و آدرسهای استاندارد – آامپیوترها (و سیاستها) ارتباط – معماری پروتکل آنترل ... بیشتر بخوانید »

مقاله تاریخچه ارتباطات

مقاله تاريخچه ارتباطات

مقاله تاریخچه ارتباطات "اعلام خبر به دنیا،به همه قلمروها،تماس مستقیم"     این عبارت اولین پیام تلگرافی ضبط شده است. این پیام توسط (اف.بی.مورس) در سال ۱۸۳۸ میلادی از یک خط ۱۶ کیلومتری ارسال شد و بدینسان عصری نو یعنی عصر ارتباطات الکتریکی آغاز گشت.با شروع جنگ جهانی دوم لازم بود تا پیشرفتهای وسیعی در این زمینه مخصوصاًدر مورد رادار،سیستم ... بیشتر بخوانید »

جزوه ی اموزشی ++c

ketabkhane

جزوه ی اموزشی ++c با سلام خدمت دوستان عزیز pnu90 امشب براتون یک جزوه ی خوب برای اشنایی با زبان ++c براتون تهیه کردم که در قالب ۷ بخش می باشد. امیدوارم مورد استفاده ی شما دوستان عزیزم قرار بگیره   آدرس فایل های فایل‌(های) پیوست شده برای دانلود این فایل بر روی لینک رو به رو کلیک کنید : c++آموزش.zip حجم ... بیشتر بخوانید »

خلاصه جزوه ویژوال استدیو سی شارپ

خلاسه جزوه ویژوال استدیو سی شارپ

خلاصه جزوه ویژوال استدیو سی شارپ       این کتاب برپایه اموزش زبان سی شارپ بوده و علاقه مندانی که در صددهستند این زبان را بیاموزند به ساده ترین نحو ممکن این کتاب نگارش شده است تا بتواند شما را در اموختن سی شارپ یاری نماید   از ان جایی که اموختن زبان های برنامه نویسی به خاطر حجم ... بیشتر بخوانید »

دانلود کتاب آموزش امنیت و کد گذاری در شبکه

vpn

در مقوله شبکه‌های کامپیوتری، زمینه تخصصی امنیت شبکه، شامل مقررات توسط مدیریت شبکه است که به منظور جلوگیری و نظارت بر دسترسی غیر مجاز، سوء استفاده، اصلاح، یا ایجاد محدودیت در شبکه‌های کامپیوتری و منابع قابل دسترس در شبکه، تدوین و اعمال می گردد. ارتباط بین دو میزبان که از یک شبکه استفاده می کنند، می تواند به منظور حفظ ... بیشتر بخوانید »

۱۰ تخصص برتر مورد نیاز شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات در سال ۲۰۱۳

1324530_206

  ۱٫ برنامه نویسی و توسعه سیستم ها (Programming and Application Development)   شرکت ها معمولاً در دوران رکود اقتصادی از انجام پروژه های جاری یا از پیش تعیین شده خود طفره می روند ولی امروزه سعی می کنند با دست زدن به شیوه هایی چند و استفاده از نیروهایی برای اجرای این شیوه ها، پروژه های خود را معطل ... بیشتر بخوانید »

جزوه آموزشی کامل آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری

IMAGE634589683581250000

  جزوه آموزشی کامل آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری   (امیر فرمانبر،بهروز رضا سروش،داوود کریم زادگان)   ((عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور))   فایل‌(های) پیوست شده لینک دانلود : netlab.pdf حجم فایل : ۲٫۸۸ MB تعداد دفعات دانلود : ۸۹۰ نوع فایل :    بیشتر بخوانید »

برو بالا