اخرین اخبار

بایگانی دسته بندی ها : جزوات اموزشی

اشتراک به خبردهی

گزارش کار آزمایشگاه مدارواندازه گیری(استاد مسروری)

گزارش کار آزمایشگاه مدارواندازه گیری(استاد مسروری)

گزارش کار آزمایشگاه مدارواندازه گیری(استاد مسروری) گزارش کار آز مدارالکتریکی ۱ و اندازه گیری(استاد سامیه مسروری)قالب :pdf تعدادصفحات:۲۴ فایل‌(های) پیوست شده لینک دانلود : az_madar_el_masrori.pdf حجم فایل : ۱٫۲ MB نوع فایل :  بیشتر بخوانید »

جزوه ریاضی مهندسی پارسه

    دانلود جزوه ریاضی مهندسی پارسه  مخصوص رشته های فنی مهندسی     درس ریاضی مهندسی یکی از دروس مهم و بسیار سنگین رشته برق و کامپیوتر است و به دلیل اینکه اکثر دانشحویان در درس ریاضیات دارای پایه ضعیف هستند با این درس مشکل دارند و به همین دلیل یکی از مهمترین دروس در کنکور کارشناسی ارشد می ... بیشتر بخوانید »

کتاب ریاضی مهندسی پارسه

    کتاب ریاضی مهندسی پارسه نوشته آقای دکتر محمد صادق معتمدی می باشد که با تکیه بر دو اصل مفاهیم اولیه و خلاصه درس بنا شده است. کتاب حاضر در ۵ فصل مجزا تدوین گردیده شده است که سر فصل ها به قرار زیر می باشند: فصل اول: آنالیز فوریه فصل دوم: توابع مختلط فصل سوم: نگاشت ها فصل ... بیشتر بخوانید »

کتاب سیستم‌های قدرت الکتریکی

جزوه ی تجزیه و تحلیل استاد پیشرویان

کتاب “سیستم‌های قدرت الکتریکی” به ارائه یک پایه درزمینه نظریه ضروری سیستم قدرت می‌پردازد درحالیکه بر کاربردهای مهندسی قدرت نیز تمرکز دارد. این کتاب، ‌یک اثر ضروری در زمینه مهندسی قدرت در طول بیش از سی سال می‌باشد. کتاب “سیستم‌های قدرت الکتریکی” محتوای کاملا به‌روزی را ارائه می دهد درحالیکه همچنان سبک بسیار محبوب Weedy را نیز حفظ کرده است. ... بیشتر بخوانید »

آناتومی کبد

آناتومی کبد کبد (جگر) اندام مهمی در بدن است که بدون آن ادامه حیات غیرممکن است. پانکراس(لوزالمعده) و کبد، نقش مهمی در هضم و متابولیسم مواد غذایی به‌عهده دارند. کیسه‌ی صفرا نیز اگر چه اندامی مهم است، ولی بدن به‌خوبی خود را با فقدان آن، تطبیق می‌دهد. آگاهی از ساختمان و عملکرد این اندام‌ها بسیار مهم و با ارزش است. ... بیشتر بخوانید »

آناتومى معده

آناتومى معده از لحاظ آناتومی‌در معده ۴ ناحیه قابل تشخیص است: کاردیا در محل اتصال به مری، فوندوس یا طاق معده، تنه معده و پیلور یا باب‌المعده که در محل اتصال معده به دوازدهه قرار دارد. حجم معده در حدود ۱ تا ۵/۱ لیتر است که در برخی افراد تا ۴ لیتر هم افزایش می‌یابد. مخاط معده نیز دارای چین‌هایی ... بیشتر بخوانید »

آستیگمات چیست؟

آستیگمات چیست؟ براى خیلى از افراد که به اپتومتریست یا چشم پزشک مراجعه کرده اند و بعد از معاینه به آنها گفته شده که چشمشان آستیگمات است، این سؤال پیش مى آید که «آستیگماتیسم» چیست؟ در قـُدامى ترین قسمت چشم، بافت شفاف و نیمکره شکلى وجود دارد که به آن قرنیه مى گویند که نور هنگام عبور از آن دچار ... بیشتر بخوانید »

برو بالا