اخرین اخبار

بایگانی دسته بندی ها : اخبار و اطلاعیه های پیام نور

اشتراک به خبردهی

کانال رسمی سایت دانشجویان مهندسی پیام نور تهران-شمال

کانال تلگرام کانال رسمی سایت دانشجویان مهندسی پیام نور تهران-شمال

آدرس کانال رسمی سایت دانشجویان مهندسی پیام نور تهران-شمال در تلگرام https://telegram.me/pnu90 است که اطلاعیه ها و اخبار جدید از این پس از این طریق منتشر خواهند شد. این آدرس یک لینک عمومی بوده و می توانید با بازنشر و انتشار آن، دیگران را نیز مطلع سازید. برای عضویت در کانال، پس از کلیک کردن روی لینک مذکور، گزینه ی Join را انتخاب ... بیشتر بخوانید »

دریافت کارت دانشجویی هوشمند!!!!(خدمتی دیگر از دانشگاه پیام نور!!)

دریافت کارت دانشجویی هوشمند برای دانشجویان پیام نور

این شما و این هم خبر داغ داغ داغ!!!!! شاید با مراجعه به سایت دانشگاه با این خبر رو به رو شده باشید: جهت دریافت کارت دانشجویی هوشمند  به آدرس http://uis.ir/ مراجعه نمایید . لازم به ذکر است تردد در دانشگاه در طول ترم و دریافت شماره صندلی در ایام امتحانات فقط با کارت دانشجویی هوشمند امکان پذیر است لذا ... بیشتر بخوانید »

اطلاعات تماس با دانشگاه شمیرانات و نجات اللهی (شهید کاوه){ادرس(به همراه کروکی),تلفن,ایمیل دانشگاه }

map

تلفن گویای مرکز شمیرانات: ۰۴ – ۲۲۱۹۵۳۰۳ آدرس: انتهای اتوبان امام علی(ع) – انتهای بلوار اوشان – میدان پیروز شفیعی – انتهای خیابان یاران دوم – دانشگاه پیام نور مرکز شمیرانات  صدای دانشجو: ۸۸۸۰۸۲۰۳  با تماس بگیرید و انتقاد و یا پیشنها خود را مطرح نمائید. پیامک:۳۰۰۰۴۰۰۶  آدرس پست الکترونیکی:  info@shemiranat.tpnu.ac.ir     * در خصوص مسائل مربوط به برنامه ریزی ... بیشتر بخوانید »

نتیجه غیبت در امتحانات پایان ترم چه خواهد بود؟

مشکل سیستم گلستان با اینترنت اکسپلورر(قدیمی بوددن ورژن!)

اگر در امتحانات پایان ترم پیام نور غیبت کنید چه اتفاقی می افتد ؟ سوالی که شاید برای بسیاری از دانشجویان پیام نور پیش آمده باشد به گزارش اخبار پیام نور (PnuNews.com) غیبت در امتحانات پایان ترم پیام نور همانند حذف اضطراری می باشد و به نحوی درس حذف می شود. نمره ای در کار نیست وصفر نخواهید گرفت.در واقع در سیستم ... بیشتر بخوانید »

تغییر در نحوه محاسبه نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور منتفی شد!

your empty board

مدتی است که صحبت هایی با موضوع تغییر در نحوه محاسبه نمرات میان ترم در بین دانشجویان دانشگاه پیام نور پیچیده است. صحبت هایی که بر اساس آن دانشجو در امتحان پایان ترم که از ۱۴ نمره می باشد حداقل باید ۴۰ درصد از نمره میان ترم را کسب کند تا نمره میان ترم به او تعلق بگیرد. البته این ... بیشتر بخوانید »

مهلت حذف و اضافه نیمسال اول ۹۴-۹۳ تمدید شد

278976-214084-54181

مهلت حذف و اضافه نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور برای کلیه دانشجویان ورودی جدید و قدیم (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) دانشگاه پیام نور تمدید شد. پیش از این حذف و اضافه دانشجویان تا تاریخ ۲۰ مهر ماه اعلام شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان برای پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد داشتند این زمان تا تاریخ 24 ... بیشتر بخوانید »

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۴-۹۳

your empty board

مهلت ثبت نام و انتخاب واحد طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور تا 24 شهریور ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت.   پیش از این نیز انتخاب واحد دانشجویان تا تاریخ ۲۰ شهریور ماه اعلام شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان برای پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد داشتند این زمان تا تاریخ 24 شهریور ماه ۱۳۹۳ تمدید گردید.   ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم در مورد تعداد واحد قابل اخذ در انتخاب واحد نیمسال اول ۹۴-۹۳

your empty board

بر اساس جدیدترین آیین نامه دانشگاه پیام نور حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم جدید  طبق جدول زیر انجام می شود…   حداکثر واحد قابل انتخاب (کارشناسی ناپیوسته – کارشناسی) معدل زیر ۱۲  ___________ حداکثر ۱۴ واحد معدل بین ۱۲ تا ۱۷ _______ حداکثر ۲۰ واحد معدل بالای ۱۷ __________ حداکثر ۲۴ واحد   حداکثر واحد قابل انتخاب (کارشناسی ارشد)   معدل زیر ... بیشتر بخوانید »

فراهم شدن امکان مشاهده و پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول ۹۴_۹۳

your empty board

دانشجویان گرامی، می توانید با مراجعه به سایت گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir  و پیمودن مسیر زیر اقدام به مشاهده و پرداخت شهریه ثابت خود نمایید.  "آموزش –> شهریه–>پرداختهای الکترونیکی دانشجو " تذکر: لازم به ذکر است که شهریه با افزایشی چند درصدی روبرو شده است! بیشتر بخوانید »

برو بالا