اخرین اخبار

بایگانی دسته بندی ها : اخبار واطلاعیه ها

اشتراک به خبردهی

کانال رسمی سایت دانشجویان مهندسی پیام نور تهران-شمال

کانال تلگرام کانال رسمی سایت دانشجویان مهندسی پیام نور تهران-شمال

آدرس کانال رسمی سایت دانشجویان مهندسی پیام نور تهران-شمال در تلگرام https://telegram.me/pnu90 است که اطلاعیه ها و اخبار جدید از این پس از این طریق منتشر خواهند شد. این آدرس یک لینک عمومی بوده و می توانید با بازنشر و انتشار آن، دیگران را نیز مطلع سازید. برای عضویت در کانال، پس از کلیک کردن روی لینک مذکور، گزینه ی Join را انتخاب ... بیشتر بخوانید »

جزوه ی مباحث ویژه دکتر میترانعیمی

64939331445679221838

جزوه ی مباحث ویژه دکتر میترانعیمی-www.pnu90.ir جزوه ی مباحث ویژه دکتر میترا نعیمی بنا به درخواست دوستان به سایت و انجمن اضافه شد. متاسفانه به دلیل کمبود زمان جزوه ی خیلی خوانا و با کیفیت بالا در دست نبود… http://forum.pnu90.ir/attachment.php?aid=2868 بیشتر بخوانید »

دریافت کارت دانشجویی هوشمند!!!!(خدمتی دیگر از دانشگاه پیام نور!!)

دریافت کارت دانشجویی هوشمند برای دانشجویان پیام نور

این شما و این هم خبر داغ داغ داغ!!!!! شاید با مراجعه به سایت دانشگاه با این خبر رو به رو شده باشید: جهت دریافت کارت دانشجویی هوشمند  به آدرس http://uis.ir/ مراجعه نمایید . لازم به ذکر است تردد در دانشگاه در طول ترم و دریافت شماره صندلی در ایام امتحانات فقط با کارت دانشجویی هوشمند امکان پذیر است لذا ... بیشتر بخوانید »

اطلاعات تماس با دانشگاه شمیرانات و نجات اللهی (شهید کاوه){ادرس(به همراه کروکی),تلفن,ایمیل دانشگاه }

map

تلفن گویای مرکز شمیرانات: ۰۴ – ۲۲۱۹۵۳۰۳ آدرس: انتهای اتوبان امام علی(ع) – انتهای بلوار اوشان – میدان پیروز شفیعی – انتهای خیابان یاران دوم – دانشگاه پیام نور مرکز شمیرانات  صدای دانشجو: ۸۸۸۰۸۲۰۳  با تماس بگیرید و انتقاد و یا پیشنها خود را مطرح نمائید. پیامک:۳۰۰۰۴۰۰۶  آدرس پست الکترونیکی:  info@shemiranat.tpnu.ac.ir     * در خصوص مسائل مربوط به برنامه ریزی ... بیشتر بخوانید »

نتیجه غیبت در امتحانات پایان ترم چه خواهد بود؟

مشکل سیستم گلستان با اینترنت اکسپلورر(قدیمی بوددن ورژن!)

اگر در امتحانات پایان ترم پیام نور غیبت کنید چه اتفاقی می افتد ؟ سوالی که شاید برای بسیاری از دانشجویان پیام نور پیش آمده باشد به گزارش اخبار پیام نور (PnuNews.com) غیبت در امتحانات پایان ترم پیام نور همانند حذف اضطراری می باشد و به نحوی درس حذف می شود. نمره ای در کار نیست وصفر نخواهید گرفت.در واقع در سیستم ... بیشتر بخوانید »

تغییر در نحوه محاسبه نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور منتفی شد!

your empty board

مدتی است که صحبت هایی با موضوع تغییر در نحوه محاسبه نمرات میان ترم در بین دانشجویان دانشگاه پیام نور پیچیده است. صحبت هایی که بر اساس آن دانشجو در امتحان پایان ترم که از ۱۴ نمره می باشد حداقل باید ۴۰ درصد از نمره میان ترم را کسب کند تا نمره میان ترم به او تعلق بگیرد. البته این ... بیشتر بخوانید »

اکران فیلم مستند “سرگردون” در دانشگاه

gtspim73y2ul1idtl926

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تهران شمال مستند “سرگردون” در  دانشگاه اکران می شود… مستند سرگردون به کارگردانی محمد طادی که با مضمون نقد عملکرد شبکه‌های ماهواره‌ای و آسیب‌های ناشی از آن‌ها برای خانواده ایرانی ساخته شده است، ستارگان سینمای ایران چون رامبد جوان، اشکان خطیبی، لعیا زنگنه، مصطفی زمانی، کوروش تهامی، پریوش نظریه در کنار کارشناسانی چون ... بیشتر بخوانید »

برو بالا