اخرین اخبار

بایگانی دسته بندی ها : کتب و جزوات اموزشی

اشتراک به خبردهی

جزوه ی اموزشی ++c

ketabkhane

جزوه ی اموزشی ++c با سلام خدمت دوستان عزیز pnu90 امشب براتون یک جزوه ی خوب برای اشنایی با زبان ++c براتون تهیه کردم که در قالب ۷ بخش می باشد. امیدوارم مورد استفاده ی شما دوستان عزیزم قرار بگیره   آدرس فایل های فایل‌(های) پیوست شده برای دانلود این فایل بر روی لینک رو به رو کلیک کنید : c++آموزش.zip حجم ... بیشتر بخوانید »

خلاصه جزوه ویژوال استدیو سی شارپ

خلاسه جزوه ویژوال استدیو سی شارپ

خلاصه جزوه ویژوال استدیو سی شارپ       این کتاب برپایه اموزش زبان سی شارپ بوده و علاقه مندانی که در صددهستند این زبان را بیاموزند به ساده ترین نحو ممکن این کتاب نگارش شده است تا بتواند شما را در اموختن سی شارپ یاری نماید   از ان جایی که اموختن زبان های برنامه نویسی به خاطر حجم ... بیشتر بخوانید »

دانلود کتاب آموزش امنیت و کد گذاری در شبکه

vpn

در مقوله شبکه‌های کامپیوتری، زمینه تخصصی امنیت شبکه، شامل مقررات توسط مدیریت شبکه است که به منظور جلوگیری و نظارت بر دسترسی غیر مجاز، سوء استفاده، اصلاح، یا ایجاد محدودیت در شبکه‌های کامپیوتری و منابع قابل دسترس در شبکه، تدوین و اعمال می گردد. ارتباط بین دو میزبان که از یک شبکه استفاده می کنند، می تواند به منظور حفظ ... بیشتر بخوانید »

جزوه ریاضی مهندسی پارسه

    دانلود جزوه ریاضی مهندسی پارسه  مخصوص رشته های فنی مهندسی     درس ریاضی مهندسی یکی از دروس مهم و بسیار سنگین رشته برق و کامپیوتر است و به دلیل اینکه اکثر دانشحویان در درس ریاضیات دارای پایه ضعیف هستند با این درس مشکل دارند و به همین دلیل یکی از مهمترین دروس در کنکور کارشناسی ارشد می ... بیشتر بخوانید »

برو بالا