اخرین اخبار

بایگانی دسته بندی ها : نرم افزارها و برنامه های کاربردی

اشتراک به خبردهی

دانلود برنامه شبیه ساز مدار Droid Tesla Pro v4.06

unnamed

دانلود برنامه شبیه ساز مدار Droid Tesla Pro v4.06 Droid Tesla یک موتور ساده و قدرتمند spice می باشد ! spice مخفف حروف (Simulation Program with Integrated Circuit Emphasis) می باشد و برنامه ای برای شبیه سازی مدار ها می باشد . این برنامه برای افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسیار کاربردی می باشد ! این برنامه شبیه ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان کتاب راهنمای فارسی نرم افزار مدیریت پروژه MS Office Project

project

مدیریت در دنیای امروزی نیازمند ابزارهای دقیقی برای نیل به اهداف پروژه ها می باشد . کنترل پروژه از مهم ترین ابزار هایی در حیطه ی مهندسی مدیریت پروژه به شمار می رود . با توجه به مباحت پیچیده مدیریت کنترل پروژه ، طراحی و برنامه ریزی پروژه ها به روش قدیمی و بدون استفاده از سیستم های مکانیزه مخصوصاً ... بیشتر بخوانید »

دانلود SynaptiCAD Product Suite 17.02d نرم افزار طراحی و شبیه ساز مدارهای الکترونیکی

SynaptiCAD_Product_Suite_17.02d_www.MihanDownload.com

  SynaptiCAD Product Suite یک نرم افزار فوق العاده کاربردی و شبیه ساز مدارهای الکترونیکی می باشد. در واقع این نرم افزار بیشتر برای دانشجویان و مهندسین الکترونیک طراحی شده است تا آنها بتوانند در محیطی کاملا حرفه ای و شبیه سازی شده اقدام به طراحی مدارهای الکترونیکی کنند. شما می توانید در محیط این نرم افزار بگونه ای مدارها ... بیشتر بخوانید »

دانلود نرم افزار و آموزش تحلیل آماری SPSS

991998237_spssb

اس‌پی‌اس‌اس (به انگلیسی: ‎SPSS ‏)، نام یک نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف Sciences Statistical Package for the Social «بستهٔ آماری برای علوم اجتماعی» است. پس از خریداری شدن شرکت سازنده این نرم افزار توسط IBM در ۲۸ جولای ۲۰۰۹ این نرم افزار با نام PASW که مخفف Predictive Analytics SoftWare است منتشر شد. ... بیشتر بخوانید »

Microsoft Project Professional 2013 x86/x64 -دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه

1341736617_microsoft-project-2010

Microsoft Project Professional 2013 x86/x64 – مدیریت و کنترل پروژه     Microsoft Project Professional 2013 کنترل پروژه یکی از اصلی ترین و پر کاربردترین دروس مهندسی صنایع می باشد که در حال حاضر می توان گفت تمامی شرکت ها از مبحث کنترل پروژه برای پیش بینی وضعیتشان استفاده می کنند. برای سهولت در امر کنترل پروژه نرم افزارهایی همچون ... بیشتر بخوانید »

آموزش نرم افزار لینگو (Lingo)

lingo-500x500

 آموزش نرم افزار لینگو (Lingo)   نرم افزار تحقیق در عملیات LINGO‌ ساخت کمپانی LINDO Systems است. برخی ویژگی های نرم افزار Lingo: – بیان ساده مدل ریاضی در محیط نرم افزار. – برقراری ارتباط با اکسل. – حل کننده های بسیار پیشرفته برای سرعت بالاتر حل مدل. – مدیریت آسان داده های ورودی. – دارای Help کامل برای یادگیری. ... بیشتر بخوانید »

آموزش نرم افزار Primavera

Primavera_6_0_Planning_Software_

آموزش نرم افزار Primavera     در حال حاضر برای برنامه ریزی و کنترل پروژه نرم افزار های  بسیار وجود دارد . در این بین قوی ترین و البته گران ترین نرم افزارها، مایکروسافت پراجکت، پریماورا و OPP  هستند. OPP به خاطر قیمت بسیار بالایی که دارد، بسیار محدود استفاده می شود. به همین خاطر عملا" مایکروسافت پراجکت و پریماورا ... بیشتر بخوانید »

آموزش نرم افزار MSP 2007

1344418113-6-MSP2010

​آموزش نرم افزار MSP 2007نرم‌افزار Microsoft Project يكی از قویترين و قديمی‌ترين نرم‌افزارهای موجود كنترل پروژه محسوب می‌شود. اين نرم‌افزار قريب به 10 سال است كه به بازار ايران وارد شده و به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده واقع می‌شود.این فایل PDF جزوه ی آموزشی این نرم افزار می باشد بیشتر بخوانید »

تحلیل آماری و تحقیق در عملیات با Lindo Systems Lingo 11.0

IE-Softwares-title

تحلیل آماری و تحقیق در عملیات با Lindo Systems Lingo 11.0   نرم افزار تحقیق در عملیات LINGO‌ ساخت کمپانی LINDO Systems است. این نرم افزار نیز همانند نرم افزار GAMS،‌ از کارایی بسیار بالایی در حل مسائل برنامه ریزی برخوردار است. از قابلیت های نرم افزار LINGO‌می توان به موارد زیر اشاره کرد: - بیان ساده مدل ریاضی در ... بیشتر بخوانید »

برو بالا